VEX IQ

VEX IQ techninės kūrybos komplektas 8 – 15 metų mokinių komandiniam darbui

VEX detalės labai primena realias detales, kurios naudojamos technikoje ir įvairiuose inžinerijos projektuose.

VEX detalės yra tvirtos ir lengvos. VEX yra metalinių ir plastikinių detalių, kurios užtikrina patikimą inžinerinį kūrinį. Visos VEX plastikinės detalės gali būti išspausdintos 3D spausdintuvu.

VEX varikliai tikrai labai galingi. Sukurti mechanizmai ir robotai su šiais varikliais patikimai atlieka bet kokią užduotį.

VEX komplekte yra nuotolinio valdymo pultas, kurio pagalba valdomas sukonstruotas mechanizmas ar robotas. Nuotoliniu būdu valdomi VEX robotai primena jau pramonėje, moksle, medicinoje naudojamų specializuotų robotų valdymo būdą.

Komplekte yra roboto „smegenys“ – tai 12 jungčių valdiklis su LCD ekranu, kurį galima programuoti.

Vaikai inžinerijos kūrybai panaudoja VEX IQ komplekto 800 detalių, 4 variklius, 7 jutiklius.

Programavimui mokiniai pasirenka nemokamą programą MODKIT (panašią į „Scratch“ programą) arba pasirenka nemokamą programą ROBOTC (programavimo kalba C++). Mokiniai, pradiniame lygyje išmokę VEX robotus programuoti programą MODKIT, be jokių sunkumų pereina prie VEX robotų programavimo kabos C++.

Internete platinama labai daug VEX robotikos iliustruotos metodinės medžiagos.

VEX robotai konstruojami varžyboms. Pasiruošimas VEX robotų varžyboms sutelkia mokinius dirbti komandoje, mokytojas kartu su mokiniais sprendžia technologinius sprendimus, dalijasi patirtimi, mokiniai išmoksta taikyti programavimo žinias.

El. parduotuvė
isradejas.lt

VEXcode IQ
programavimas

STEM Labs
interaktyvios pamokos

VEX IQ Challenge
2019-2020 Squared Away

VšĮ „Švietimo tinklas“ yra oficialus VEX Robotics (JAV) atstovas Lietuvoje.